PRÁVĚ PROBÍHÁ DOPRAVA OD 1.200Kč ZDARMA

LUCERNIČKY - DĚTSKÝ NEONOVÝ NÁRAMEK

Novinka Tip
Značka: NEONIES
129 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024

SVÍTÍCÍ LUCERNIČKY, ORIGINÁLNÍ NÁRAMEK s UV EFEKTEM

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdykoliv si ho navlékne, promění se v duhovou princeznu. Roztomilý dětský náramek s korálky ve tvaru lucerniček hýří barvami a podpoří dětskou fantazii při hraní na princezny a víly. Žádný plast, žádné akryláty, ale poctivá česká ruční výroba s křišťálovým základem.

Náramek svítí pod UV světlem. 

Barevný dětský náramek je vyrobený v proslulé sklářské oblasti u Jablonce nad Nisou v továrně s více než stodvacetiletou historií a bohatými zkušenostmi ve výrobě skla a bižuterie. Korálky a další komponenty se tu stále vyrábí ručně a jejich základem, díky kterému jsou tak odolné, je kvalitní český křišťál.

Protože je náramek určeny hlavně dětem, výrobce na jejich výrobu použil inovativní nanotechnologii. Technologie spočívá ve vícevrstvém nástřiku laků a barevných pigmentů, které se následně tepelně fixují. A výsledek? Náramek je kvalitní, zdravotně nezávadný a hlavně vysoce odolný. Jednoduše vydrží ledasco - ano, i v dětských rukách. :)


Pořiďte si stejný náramek pro dospělé a laďte se svou princeznou. A nebo své malé parádnici pořiďte ladící korále na krk ze stejné kolekce.