LUCERNIČKY - DĚTSKÝ NEONOVÝ NÁHRDELNÍK

Novinka Tip
Značka: NEONIES
139 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

SVÍTÍCÍ LUCERNIČKY, ORIGINÁLNÍ KORÁLKY S UV EFEKTEM

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdykoliv si je navlékne, promění se v duhovou princeznu. Roztomilý dětský náhrdelník s korálky ve tvaru lucerniček hýří barvami a podpoří dětskou fantazii. Žádný plast, žádné akryláty, ale poctivá česká ruční výroba s křišťálovým základem.

Náhrdelník svítí pod UV světlem a má překrásné barvy. 

Barevný dětský náhrdelník je vyrobený v proslulé sklářské oblasti poblíž Jablonce nad Nisou v továrně s více než stodvacetiletou historií a bohatými zkušenostmi ve výrobě skla a bižuterie. Korálky a další komponenty se tu stále vyrábí ručně a jejich základem, díky kterému jsou tak odolné, je kvalitní český křišťál.

Protože jsou korále určeny hlavně dětem, výrobce na jejich výrobu použil inovativní nanotechnologii. Technologie spočívá ve vícevrstvém nástřiku laků a barevných pigmentů, které se následně tepelně fixují. A výsledek? Korále jsou kvalitní, zdravotně nezávadné a hlavně vysoce odolné. Jednoduše vydrží ledasco - ano, i v dětských rukách. :)

Pořiďte si stejné korále pro dospělé a laďte se svou princeznou. A nebo své malé parádnici pořiďte ladící náramek ze stejné kolekce.