NYNÍ PROBÍHÁ AKCE DOPRAVA ZDARMA OD 1.200Kč

ROZKVETLÝ TRUHLÍK + SEMÍNKA RYCHLE KVETOUCÍ LOUKY

Novinka
249 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

+ semínka Květinková zahrádka 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozkvetlý truhlík: Balení 3 květinových bomb + semínka květinek 

Přineste do svého domova či na balkon kouzlo a barvu s exkluzivním setem „Rozkvetlý truhlík“. Tento unikátní balíček obsahuje trojici pečlivě vybraných květinových bomb - červenou, modrou a hnědou bombu, které vám umožní snadno a rychle vytvořit nádherný květinový záhon přímo ve vašem truhlíku.

Obsah balení:

  • Červená bomba: Obsahuje semínka máků, které rozzáří váš truhlík intenzivními červenými tóny.
  • Modrá bomba: Směs semínek chrpy, hadince, včelníka moldavského a černého kmínu vytvoří klidnou modrou oázu, ideální pro relaxační okamžiky.
  • Hnědá bomba: 17 druhů lučních kytiček promění váš truhlík v bohatý, divoký palouček plný rozmanitosti a barev.

Každá květinová bomba je vyrobena ze 100% organických semínek a přírodních materiálů, což zajišťuje, že vaše květinová show bude nejen nádherná, ale i přátelská k naší planetě a opylovačům.

Jak zasadit:

  1. Příprava truhlíku: naplňte jej kvalitní zahradnickou půdou, nechejte asi 2 cm od okraje pro snadné zalévání.
  2. Výsadba bomb: Rozložte květinové bomby rovnoměrně po povrchu půdy v truhlíku. Můžete je lehce zatlačit do půdy, ale není nutné je zakrývat další vrstvou zeminy.
  3. Zalévání: Po výsadbě bomby důkladně zalijte. Pokračujte v pravidelném zalévání, aby půda zůstala vlhká, ale ne přemokřená. Semena potřebují dostatek vláhy pro klíčení.

Péče:

  • Sluneční světlo: Umístěte truhlík na místo, kde bude dostávat dostatek slunečního světla.
  • Zalévání: Udržujte půdu konzistentně vlhkou, zejména během teplých letních měsíců. Vyvarujte se přelévání, které by mohlo vést k hnilobě kořenů.
  • Údržba: Jak rostliny rostou, můžete odstranit slabší sazenice, aby zbylé měly dostatek prostoru a zdrojů pro růst.

Bonus k objednávce: Květinková zahrádka - Semínka Expresní louky

K nákupu „Rozkvetlého Truhlíku“ nyní obdržíte bonus, který vaši lásku k zahradničení posune na zcela novou úroveň. „Květinková Zahrádka“ je směs 25 druhů květin a bylinek, pečlivě vybraných pro jejich krásu a vůni. S hmotností 5g tato směs poskytuje ideální rozmanitost pro výsev v truhlících nebo malých zahrádkách.

Složení: Hlaváček letní, Kuklík polní, Kopr vonný, Měsíček lékařský, Chrpa modrá, Svlačec trojbarevný, Krásnoočko barevné, Lokanka lepá, Sluncovka kalifornská, Zářivka velkokvětá, Iberka hořká, Majoránka zahradní, Tařicovka přímořská, Štírovník růžkatý, Heřmánek pravý, Fiala dvourohá, Černucha setá, Mák vlčí, Rýt vonný, Silenka nadmutá, Vikev setá, Aksamitník rozkladitý, Jetel luční, Jetel inkarnát, Ostálka sličná

„Rozkvetlý Truhlík“ je ideálním řešením pro každého, kdo si přeje přidat trochu barvy a života do svého domova nebo na balkon s minimální námahou.

Objevte radost z pěstování s tímto jedinečným balíčkem a užijte si krásu, která rozkvete přímo před vašimi očima.