SKLENICE NA KLÍČENÍ + SEMÍNKA MICROGREENS

BOŽSKÉ
349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

semínka ředkvičky, korinadru a mixu bylinek NAVÍC 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Hledáte dokonalý vánoční dárek pro své blízké, který zároveň přinese do jejich života kousek zdraví a čerstvosti?

Máme pro vás ideální volbu! Darujte balíček plný zdraví s Klíčící sklenicí a 3x semínky na klíčky plné vitamínů.

Balíček plný zdraví obsahuje:

  • Naklíčovací sklenici (580 ml): Tato sklenice je ideální do každé rodiny. S její pomocí lze snadno a efektivně připravit během několika dnů chutné a nutričně bohaté klíčky. Je vyrobena z bezpečného skla a má speciální šroubovací víčko opatřené síťkou, která zajišťuje, že rostliny dostávají dostatek vzduchu. Díky použitým materiálům a zaoblenému tvaru je sklenice snadno mytelná a zároveň krásným doplňkem každé kuchyně.

  • Semínka pro klíčky ředkviček: Klíčky vyrostou během 5 - 7 dnů. Jsou plné chuti a vitamínů.

  • Semínka koriandru: Tato bylinka přidává výjimečnou chuť a zdravé látky do mnoha pokrmů.

  • Semínkový mix: Obsahuje vojtěšku, fazolky mungo, ředkvičky a červenou a zelenou čočku. Tyto semínka jsou skvělou kombinací chutí a představují vyváženou skladbu bílkovin, enzymů, antioxidantů, vitamínů a minerálů. Navíc mají spolehlivou klíčivost.

Naklíčovací sklenice je snadno použitelná. Stačí semínka ve sklenici propláchnout, nechat je namočená podle návodu, a poté jen pravidelně proplachovat a nechat růst. Během několika dnů budete mít čerstvé klíčky připravené k použití. Vaši blízcí budou moci sklízet svou vlastní úrodu, kterou mohou použít do salátů, těstovinových pokrmů, pečiva, dresinků, omáček, nebo prostě jíst samostatně. Je to skvělý způsob, jak přidat zdravé a chutné složky do jejich stravy.

Naklíčovací sklenice a semínka na klíčky jsou nejen skvělým dárkem pro zdraví, ale také přidanou hodnotou pro kuchyňské dovednosti vašich blízkých. Darujte jim tento balíček a dejte jim možnost objevit krásu domácího klíčení. Přineste jim vánoční radost a zdraví s naším balíčkem plným zdraví!