PRÁVĚ PROBÍHÁ DOPRAVA OD 1.200Kč ZDARMA

VESELÉ VÁNOCE JEDNOROŽCI

149 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2023

Veselé Vánoce s jednorožci 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak jednorožci slaví Vánoce? Možná si říkáte, že zima je pro ně obdobím, kdy nevytáhnou růžky ze svých teplých domovů. Kdepak, kamarádi, všechno je jinak. Vánoce jsou magickým obdobím a jednorožci zase magickými stvořeními, takže jsou pro sebe jako stvoření.

Jednorožci sice nemají huňatou srst, která by je chránila před zimou stejně jako medvědy, ale… Mají svůj magický jednorožčí nápoj! Ten je ve vteřině zahřeje od rohu až po ocas, a tak radostně dovádějí ve sněhu jako by se nechumelilo. A když kouzlo jednorožčího nápoje pomine, je čas do postýlek vstřebávat všechny ty krásné vánoční zážitky.

Užívejte si vánoční čas stejně jako jednorožci a připravte svým malým láskám lahodný jednorožčí nápoj s malinovo-vanilkovou příchutí. Sladká chuť a hřejivé pocity k vánoční atmosféře bez pochyby patří a zpříjemní dětem i rodičům nejednu snídani, či procházku.

Příprava: 1-3 jednorožce zalijte horkou vodou, zamíchejte a sledujte tu magickou proměnu jednorožců v lahodný nápoj plný vánoční pohody

Z jednoho balení připravíte až 35 šálků jednorožčího nápoje.

Informace o balení: 2× 50 gramů

Složení: glukózový sirup, voda, želatina, cukr, bíla hroznová šťáva koncentrát, kyselina citrónová, extrakt z bílého čaje 1%, rostlinné extrakty: bez, aroma, vosk, ovocný koncentrát: koncentrát jablečné šťávy, meruňková šťáva koncentrát, hrušková šťáva koncentrát.