!!! DOPRAVA ZDARMA s PPL na výdejní místa !!! AKCE

TOP BALÍČEK 5 NEJ

Akce
599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Když doslova toužíš je mít všechny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jde to i bez alkoholu - a nejen v únoru! Osvěžte se chutí vašich oblíbených alkoholických nápojů, kdykoliv dostanete chuť.

V tomto sirupovém “degustačním” balíčku najdete všechny sirupy pěkně pohromadě a ještě ušetříte.

Z balíčku připravíte až 35 litrů osvěžující limonády s příchutí oblíbených alkoholických nápojů.

 

V balíčku najdete: 

1 x MANDLOVÉ AMARETKO

Vydejte se s námi do Benátek na tradiční italský ovocný likér. Stačí si připravit náš sirůp a jako kdybyste tam byli. Limonáda z něj připravená má stejně sladkohořkou a lehce trpkosladkou chuť, navíc voní po mandlích.

 

1  x GINNY TONICOVÁ 

Chybí vám pohodové letní dny? Dostali jste chuť na gin & tonic? Dejte si jich klidně pět - bolehlav nehrozí! Limonáda z našeho sirůpu totiž jen jako gin & tonic chutná, alkohol ale neobsahuje. To je vynález!

Sirup naší vlastní jedinečné receptury jinde neochutnáte.

 

1 x DRSOŇ Z FERMETŠTÝNU

Dejte si pořádné osvěžující pití, aniž byste druhý den museli čelit následkům včerejšího popíjení. Drsoň je lahodný sirůp naší vlastní výroby. Připravíte z něj tu nejvoňavější limonádu s nádechem bylinek.

 

1 x MAJSER Z JEGERU 

Mějte za ušima jako Majster z Jegeru. Tento sirůp vím poplete maximálně chuťové pohárky, hlavu nikoliv - i když chutná jako oblíbený bylinný likér. A co teprve ta omamná vůně… Hotový balzám na duši. Takovou limču si dáme líbit!

 

1 x TŘINÁCTKA Z BECHEROVIC 

Promyšlená kombinace bylin, nádherná přírodní vůně a lahodná chuť… Řeč není o oblíbeném bylinném likéru - i když by klidně mohla - ale o sirůpu naší vlastní výroby. Voní, dokonce chutná velmi podobně jako oblíbené bylinné likéry, ale alkohol byste v něm hledali marně. Takovou limču si dáme líbit!

 

Objem: 5 x 500 ml