DĚTSKÝ PASTELOVÝ SET - TYRKYS MINT

Novinka Tip
Značka: NEONIES
239 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

SADA NÁREMEK + KORÁLKY

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte doma holčičku s vytříbeným vkusem na šperky? Tak to v její šperkovnici nesmí chybět NEOSKY - zářivě pastelové korále a náramek v tyrkysové barvě, vyrobené České republice. Korálky září jasnými barvami, které se pod UV světlem ještě více rozzáří.

Korálky NEOSKY jsou vyrobené v proslulé sklářské oblasti u Jablonce nad Nisou v továrně s více než stodvacetiletou historií a bohatými zkušenostmi ve výrobě skla a bižuterie. Korálky a další komponenty se tu stále vyrábí ručně a jejich základem, díky kterému jsou tak odolné, je kvalitní český křišťál.

Protože jsou korále určeny hlavně dětem, jsou na jejich výrobu použity inovativní nanotechnologii. Technologie spočívá ve vícevrstvém nástřiku laků a barevných pigmentů, které se následně tepelně fixují. A výsledek? NEOSKY jsou kvalitní, zdravotně nezávadné a hlavně vysoce odolné. Jednoduše vydrží ledasco - ano, i v dětských rukách. :)

Barvy díky speciální nanotechnologii nevyblednou a korálky jsou tak celkově odolné vůči slané vodě, potu i vysokým teplotám.

Pořiďte si NEOSKové korále pro dospělé ze stejné série a zářete společně se svou princeznou. 

Sada obsahuje: 1x náramek, 1x korálky