NÁRAMEK RELAXAČNÍ

BOŽSKÉ
139 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Originální dárek 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Relaxační pastelový náramek

Hledáte dárek, který přinese klid a relaxaci do života těm, které máte rádi? Naše relaxační pastelové náramky jsou nejen zářivým kouskem umění, ale také darem klidu a harmonie. Vyráběny s pečlivostí v České republice, jsou skvělým způsobem, jak ukázat, že na někoho myslíte.

Zářící klid: Relaxační náramky září jemným světlem pod UV světlem, vytvářejíce okamžiky relaxace a klidu. Stačí je osvítit a ponořit se do relaxační atmosféry.

Kvalita českého řemesla: Každý náramek je vyráběn s láskou v České republice, známé pro své vynikající sklářské řemeslo. Kvalita je naší prioritou, takže můžete očekávat trvanlivý a precizně vyrobený produkt.

Dar klidu: Náš relaxační neonový náramek je dar klidu a pohody, který můžete věnovat těm, které máte rádi. Je to způsob, jak jim říct, že si zaslouží chvíle klidu a relaxace.

Udělejte radost svým blízkým tím, že jim darujete relaxační neonový náramek. Každý náramek nese v sobě světlo, které přináší klid a harmonii do života, a je důkazem vaší péče a lásky. Relaxace a klid jsou neocenitelným darem, který můžete darovat.

Velikost: 17,5 cm