!!! DOPRAVA ZDARMA s PPL na výdejní místa !!! AKCE

KVĚTINOVÁ ZKUMAVKA - MÁK POLNÍ

Novinka
69 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Semínka máku polního 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozšiřte krásu vaší zahrady nebo balkonu semínky Máku polního, které jsou pečlivě zabaleny do elegantní skleněné zkumavky. 

Mák polní (Papaver rhoeas): je jednoletá rostlina známá svými nápadnými květy sytě červené barvy s černým středem, které se na jaře a v létě rozprostírají po polích a zahradách. Tento druh máku je ceněn nejen pro svou estetickou hodnotu, ale také pro svou odolnost a nenáročnost na pěstování. Květy Máku polního, které se objevují na tenkých, ale pevných stoncích, jsou symbolem paměti a odolnosti a dodají každému prostředí pocit divoké krásy.

Ať už máte rozlehlou zahradu nebo jen malý balkon, naše semínka Máku polního se hodí k zasetí kamkoliv. Vzhledem k jeho adaptabilitě a nenáročnosti na půdu, můžete tato semena vysázet do truhlíků, větších květináčů nebo přímo do země ve vaší zahradě. Tyto nenáročné květiny potěší každého svým bujným růstem a okouzlujícími květy, které přinášejí život a barvu.

Nasaďte zahradnické rukavice, otevřete zkumavku a nechte se unést kouzlem zahradničení. S našimi semínky je to snadné a přínosné pro každého, kdo si chce užít krásu přírody přímo u sebe doma.

Hmotnost: 6,5g

Obsahuje přibližně: 65.000 kusů semínek  

Obal: sklo + korkový uzávěr