VÁNOČNÍ KORÁLKOVÝ BOX

BOŽSKÉ
Značka: NEOSKY
349 Kč –14 %
Banner
349 Kč –14 % 299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Korálky k navlékání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korálkový box Veselé Vánoce - Nekonečná zábava a kreativita pro děti!

Hledáte dokonalý dárek pro děti pod stromečkem, který jim přinese radost, kreativitu a nekonečnou zábavu? Náš Korálkový box 'Veselé Vánoce' je tím pravým řešením! Plný svěžích neonových a pastelových barev a neskutečně zábavných možností, přinese nezapomenutelný zážitek.

Co najdete uvnitř Korálkového boxu:

  • 150 neonových a pastelových kostiček: balení obsahuje 150 jasných a barevných korálků, které umožní vašim dětem vytvořit šperky, které budou vystihovat jejich vlastní styl a nápady.

  • Silikonová pružná nit: Pro snadnou tvorbu náhrdelníků, náramků a náušnic jsme přidali pružnou nit, která umožní bezproblémové navlékání korálků a vytváření šperků s lehkostí.

  • 2 kusy dřevěných korálků: dřevěné korálky dodají vašim šperkům přírodní dotek a jedinečnost.

Kombinujte, tvořte, a nechte dětskou fantazii rozvíjet! S Korálkovým boxem 'Veselé Vánoce' je možností doslova miliony. Děti budou milovat tuto zábavnou a kreativní aktivitu, která zároveň rozvíjí jejich dovednosti a tvořivost.

Připravte se na veselé Vánoce plné krásných šperků, které vaše děti vytvoří samy! Darujte jim tuto krabici pod stromeček a přinesete zábavu, radost a nekonečnou inspiraci.