NYNÍ PROBÍHÁ AKCE DOPRAVA ZDARMA OD 1.200Kč

KOSTKY - DĚTSKÝ NEONOVÝ NÁRAMEK S UV EFEKTEM

Novinka Tip
Značka: NEONIES
129 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

KRÁSNÝ, ČESKÝ SVÍTÍCÍ NÁRAMEK 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální korálky pro holky, ale i pro frajerské kluky. Zazáří s nimi ve škole, na táboře i dětské diskotéce. NEOSKY jsou neonové náramky z kostiček, které pod UV světlem zářivě svítí. 

Duhové náramky jsou vyrobené v proslulé sklářské oblasti u Jablonce nad Nisou v továrně s více než stodvacetiletou historií a bohatými zkušenostmi ve výrobě skla a bižuterie. Korálky a další komponenty se tu stále vyrábí ručně a jejich základem, díky kterému jsou tak odolné, je kvalitní český křišťál.

Protože jsou náramky určeny hlavně dětem, jsou na jejich výrobu použity inovativní nanotechnologii. Technologie spočívá ve vícevrstvém nástřiku laků a barevných pigmentů, které se následně tepelně fixují. A výsledek? NEOSKY jsou kvalitní, zdravotně nezávadné a hlavně vysoce odolné. Jednoduše vydrží ledasco - ano, i v dětských rukách. :)

Barvy díky speciální nanotechnologii nevyblednou a korálky jsou tak celkově odolnější vůči slané vodě, potu i vysokým teplotám.

Pořiďte si NEOSKový náramek pro dospělé ze stejné série a zářete společně se svou princeznou. A nebo své malé parádnici pořiďte ladící neonové korále.