!!! DOPRAVA ZDARMA s PPL na výdejní místa !!! AKCE

KOSTKY - DĚTSKÝ PASTELOVÝ SET

BOŽSKÉ JEN U LIPOO
Značka: NEONIES
239 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

SADA NÁRAMEK + NÁHRDELNÍK 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte doma malou parádnici s vytříbeným vkusem na šperky? Tak to v její šperkovnici nesmí chybět pastelové korálky a náramek v barvy duhy, vyrobené České republice.

Korále září jasnými barvami, které se pod UV světlem ještě víc rozzáří. Barvy díky speciální nanotechnologii jen tak nevyblednou a korále jsou tak celkově odolnější vůči slané vodě, potu i vysokým teplotám.

Dětské korále NEOSKY jsou vyrobené v proslulé sklářské oblasti u Jablonce nad Nisou v továrně s více než stodvacetiletou historií a bohatými zkušenostmi ve výrobě skla a bižuterie. Korálky a další komponenty se tu stále vyrábí ručně a jejich základem, díky kterému jsou tak odolné, je kvalitní český křišťál.

Protože jsou korále určeny hlavně dětem, je na jejich výrobu použito inovativní nanotechnologii. Technologie spočívá ve vícevrstvém nástřiku laků a barevných pigmentů, které se následně tepelně fixují. A výsledek? NEOSKY jsou kvalitní, zdravotně nezávadné a hlavně vysoce odolné. Jednoduše vydrží ledasco - ano, i v dětských rukách. :)


Pořiďte si NEOSKové korále pro dospělé ze stejné série a zářete společně se svou princeznou. 

Set obsahuje: 

1x náhrdelník, 1x náramek - délka 13 cm