!!! DOPRAVA ZDARMA s PPL na výdejní místa !!! AKCE

VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM - JEDNOROŽCI

Novinka Tip
69 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Čajoví jednorožci v dárkovém balení 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Báječný dárek k narozeninám. Jednorožec čajový. 

Čajoví jednorožci jsou, stejně jako čajoví medvídci, rozpustní v horké vodě. Stačí jeden až dva kousky, zamíchat lžičkou a pozorovat, jak se jednorožci rozpouštějí v lahodný nápoj s příchutí malin a vanilky. A protože jsou jednorožci odedávna vnímáni jako ztělesnění síly a krásy, může se pro vaši slečnu čaj z jednorožců stát doslova lektvarem síly a krásy!

Z jednoho balení připravíte až 10 šálků čaje.

Postup přípravy je stejný jako u čajových medvídků: Do hrníčku dejte 1–⁠2 čajové jednorožce, zalijte je horkou vodou, zamíchejte lžičkou a pozorujte magickou proměnu jednorožců v lahodný nápoj.

Složení: glukózový sirup, voda, želatina, cukr, bíla hroznová šťáva koncentrát, kyselina citrónová, extrakt z bílého čaje 1%, rostlinné extrakty: bez, aroma, vosk, ovocný koncentrát: koncentrát jablečné šťávy, meruňková šťáva koncentrát, hrušková šťáva koncentrát.

Hmotnost: 50 g

Tip přímo od rodičů: Jak na pití nápoje s chutí a bez přesvědčování? Proměňte jej v hru. Jednorožci jsou odedávna vnímáni jako ztělesnění síly a krásy, a tak se čaj z jednorožců může stát doslova magickým lektvarem, kterému vaše malá princezna neodolá.