DINOSAUŘÍ SVAČINKA - oříškový mix

Novinka Tip
54 Kč
Skladem

Oříškový mix - rozinky, para ořech, kešu přírodní, mandle, arašídy, kokos chips

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dino Rex je promyšlený mix oříšků, který dodá energii a nasytí i toho nejvíc hladového dinosaura.

A hlavně je to ideální svačinka na školní či rodinný výlet, dlouhou cestu autem nebo třeba k pohádkám.

 

V přírodním znovu uzavíratelném balení typu doypack vydrží oříšky dlouho čerstvé a chutné. A až zmizí poslední oříšek, obal může klidně na kompost včetně zipového uzávěru.

  • Arašídy jsou převlečená luštěnina, ale do oříškových mixů neodmyslitelně patří. Jsou totiž bohaté na bílkoviny, hořčík a vlákninu.
  • Naturální kešu v sobě má mnoho vitamínů a minerálů (měď, fosfor, zinek, hořčík, železo a selen), které jsou důležité pro správné fungování našeho těla.
  • Mandle by měly být v našem jídelníčku každý den. Mají vysoký obsah vápníku a minerálů, které napomáhají k pevnějším kostem a zubům.
  • Para ořechy jsou vitamínovou náloží. Obsahují vitamíny A, B1, B2, B3, B6, B9, D a E. Mají příznivý účinek na nervový systém a zlepšují koncentraci.
  • Rozinky dělají celý oříškový mix příjemně sladkým, ale i zdravotní benefity stojí za zmínku. Posilují zrak a prospívají zubům i celé ústní dutině.
  • Kokos je významným zdrojem vápníku, vlákniny, minerálních látek, vitamínů a bílkovin, které prospívají svalům a zejména mozku. Dinosauřímu mixu propůjčuje mírně exotickou chuť.

Složení: rozinky, para ořech, kešu přírodní, mandle, arašídy, kokos chips

Hmotnost: 100g