DÁRKOVÝ BOX PRO PANÍ ŘEDITELKU

Novinka JEN U LIPOO
Značka: LIPOO
239 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Originální dárek pro paní ředitelku 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásný dárkový box pro paní ředitelku 

Překvapte paní ředitelku spoustou krásných drobností, které jí rozveselí nejeden den. Vyjádřete tak vděčnost a poděkování za její skvělou práci po celý rok. Dárkový box obsahuje sladké, veselé i praktické dárečky, které jsou originální a rozhodně se neztratí v záplavě kytic a čokolád od spolužáků.

Dárky jsme zabalili do krásného dárkového boxu se kytičkovaným motivem. Box má praktické ouško, aby se vašemu školáčkovi/vaší školačce dobře nesl.

Obsah boxíku: 

1x čajoví medvídci s příchutí maliny s vanilkou - PRO PANÍ ŘEDITELKU 

1x čajoví medvídci s příchutí broskev s citronem - SLADKÉ LETNÍ PRÁZNINY 

1x mix semínek ROZKVETLÁ LOUKA (luční kvítí, medonosné květiny). Tak trochu jiná kytice, která paní ředitelce hned tak neuvadne.

1x semínka ke klíčení KORIANDR

1x DÁRKOVÁ STÍRACÍ KARTA - poděkování 

1x pevný box s ouškem

 

Hmotnost: 

2 x 50 g čajoví medvídci

10g Semínka na klíčky koriandr

5g Rozkvetlá louka 

Dárková stírací karta s překvapením

Hledáte dokonalý dárek pro paní ředitelku? Neztrácejte čas hledáním. Součástí boxu je i naše úžasná stírací karta "Poděkování učitelům." Tento neobvyklý a originální dárek je nejen skvělý způsob, jak poděkovat paní ředitelce za celoroční odvedenou práci, ale přináší také spoustu zábavy a humoru.

Karta obsahuje humorný příběh o učiteli, který se postupně odhaluje stíráním stíracích políček. Každým odstraněním stíracího pole se zobrazí další část příběhu a vytvoří se tak vtipný a zábavný obsah. Vaši oblíbení učitelé si jistě užijí tuto kreativní a interaktivní zábavu.

Určitě se bude líbit a ředitelé si jí budou chtít nechat jako vzpomínku na skvělý rok strávený s dětmi.

Rozkvetlá louka 

Jaké kytičky vykvetou? Měsíček, chrpa modrá, meduňka lékařská, čekanka, kopretina, tymián, majoránka, kopretina polní, krásnoočko barevné, krásenka, včelník moldasvský, třapatka fialová, hadinec jitrocelový, hadinec obecný, pohanka obecná, šáter latnatý, mastňák habešský, len obyčejný, lupina úzkolistá, komonice bílá a lékařská, černucha setá, pupalka, červený mák, svazenka vratičolistá, šalvěj lékařská, červený jetel luční, tmavě červený jetel, vikev setá, kerblík zahradní, brutnák lékařský.

Semínka k naklíčení - koriandr 

Semínka bylinky jsou určena pro pěstování doma v duchu microgreens, kdy se sklízí mladé výhonky. Ty nejenže vypadají v květináčku nejvíc roztomile, ale mají netradiční chuťové vlastnosti, vysoký obsah vitamínů a minerálů a hlavně si na nich pochutnáte zhruba za 5-7 dnů od vysetí. Právě rychlá sklizeň a možnost ozdobit si jídlo zdravými výhonky je na microgreens tak lákává.