!!! DOPRAVA ZDARMA s PPL na výdejní místa !!! AKCE

DÁRKOVÝ BOX PRO PANÍ ASISTENTKU

BOŽSKÉ JEN U LIPOO
Značka: LIPOO
259 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Dárek pro nejlepší asistentu 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Povolání asistentky pedagoga je krásné, ale náročné a nemělo by se na to zapomínat.

Dárek pro paní asistentku jí sladce připomene, jak si její práce vážíte.

Dobroty se v tomhle dárkovém boxu neohřejí ani do poloviny července. Tak lákavé jsou! Přesvědčte se sami:

Obsah boxíku: 

  • Pro paní asistentku Čajoví medvídci: nádherná krabička s věnováním přímo paní asistentce. Medvídci se v horké vodě přemění v čajový nápoj s příchutí sladké maliny a vanilky.
  • Mojito čajoví medvídci: Stačí trocha vody, pár medvídků a rázem je na světě osvěžující a dobrou náladu probouzející nápoj inspirovaný oblíbeným letním drinkem.
  • Svítící děkovná kartička: Oboustranná dárková karta s děkovným textem svítícím ve tmě.
  • Mlsání do šuplíčkuBezlepkové kakaové kuličky plné energie. Vynikající křupání, jehož chuť je neodolatelná. 
  • Květinová zahrádka: Pohled na čerstvě rozkvetlou zahrádku? Balzám na duši! Květinová zahrádka jsou semínka rychle kvetoucí louky z 26 druhů rostlin a bylin: Hlaváček letní, Kuklík polní, Kopr vonný, Měsíček lékařský, Chrpa modrá, Svlačec trojbarevný, Krásnoočko barevné, Lokanka lepá, Sluncovka kalifornská, Zářivka velkokvětá, Iberka hořká, Majoránka zahradní, Tařicovka přímořská, Štírovník růžkatý, Heřmánek pravý, Fiala dvourohá, Černucha setá, Mák vlčí, Rýt vonný, Silenka nadmutá, Vikev setá, Aksamitník rozkladitý, Jetel luční, Jetel inkarnát, Ostálka sličná,

Box má praktické ouško, aby se vašemu školáčkovi/vaší školačce dobře nesl.

Hmotnost: 

  • Čajoví medvídci s příchutí Mojita, 50g
  • Čajoví medvídci s příchutí Maliny a vanilky, 50g
  • Mlsání do šuplíčku - rýžová mouka 80%, třtinový cukr, kakao 4,6%, sůl, kokosový tuk, kukuřičný sirup, agáve sirup wild, 30g. 
  • Květinková zahrádka, 5g

Svítící děkovná karta – obdarujte oblíbenou paní asistentku něčím zvláštním jako poděkování za její práci během celého školního roku s naší jedinečnou Svítící děkovnou kartou. Tento originální a kreativní dárek je více než jen obyčejná děkovná karta – ve tmě se rozzáří krásným obrázkem sluníčka a roztomilých malých srdíček. 

Květinková Zahrádka – Kreativní dárek pro paní vychovatelku. Tento krásný mix semínek rychle kvetoucí louky umožní paní vychovatelce vychutnat si kouzlo květů a bylinek jen krátce po výsevu. Semínka jsou vhodné jak na zahradu, tak do truhlíků či květináče.