DÁRKOVÝ BOX PRO NEJLEPŠÍ PANÍ UČITELKU kytičky

BOŽSKÉ JEN U LIPOO
Značka: LIPOO
259 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.6.2023

Originální dárek pro paní učitelku 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásný dárkový box pro nejlepší paní učitelku 

Nedávejte nejoblíbenější paní učitelce jen jeden dárek. Překvapte ji spoustou krásných drobností, které jí rozveselí nejeden den. Dárkový box pro paní učitelku obsahuje sladké, veselé i praktické dárečky, které jsou originální a rozhodně se neztratí v záplavě kytic a čokolád od spolužáků.

Dárky pro paní učitelku jsme zabalili do krásného dárkového boxu se kytičkovaným motivem. Box má praktické ouško, aby se vašemu školáčkovi/vaší školačce dobře nesl.

Obsah boxíku: 

1x čajoví medvídci s příchutí maliny s vanilkou PRO NEJLEPŠÍ PANÍ UČITELKU 

1x čajoví medvídci s příchutí rebarbory a černého bezu DÍKY ZA VAŠI TRPĚLIVOST

1x čajoví medvídci s příchutí broskve a citrónu SLADKÉ LETNÍ PRÁZDNINY 

1x KLÍČENKA

1x SEMÍNKA microgreens - koriandr

1x PODĚKOVÁNÍ UČITELŮM - dárková stírací karta 

1x PEVNÝ BOX S OUŠKEM

 

Hmotnost: 

3x 50 g čajoví medvídci

20 g semínka petrželka 

Semínka k naklíčení koriandru

Semínka jsou určena pro pěstování doma v duchu microgreens, kdy se sklízí mladé výhonky. Ty nejenže vypadají v květináčku nejvíc roztomile, ale mají netradiční chuťové vlastnosti, vysoký obsah vitamínů a minerálů a hlavně si na nich pochutnáte zhruba za 5-7 dnů od vysetí. Právě rychlá sklizeň a možnost ozdobit si jídlo zdravými výhonky je na microgreens tak lákává.

Dárková stírací karta s překvapením pro učitele 

Hledáte dokonalý dárek pro paní učitelku? Neztrácejte čas hledáním. Součástí boxu je i naše úžasná stírací karta "Poděkování učitelům." Tento neobvyklý a originální dárek je nejen skvělý způsob, jak poděkovat paní učitelce za celoroční odvedenou práci, ale přináší také spoustu zábavy a humoru.

Karta obsahuje humorný příběh o učiteli, který se postupně odhaluje stíráním stíracích políček. Každým odstraněním stíracího pole se zobrazí další část příběhu a vytvoří se tak vtipný a zábavný obsah. Vaši oblíbení učitelé si jistě užijí tuto kreativní a interaktivní zábavu.

Určitě se bude líbit a učitelé si jí budou chtít nechat jako vzpomínku na skvělý rok strávený s dětmi.

Klíčenka - Nejlepší paní učitelka

Krásný drobný dárek pro paní učitelku na konec školního roku. Co třeba klíčenku s textem - Nejlepší paní učitelka? Jistě si klíčenku ráda připne na klíče od kabinetu a hned se jí půjde do práce s větší radostí, když ví, že jí umíte ocenit.

 * Změna obsahu boxu vyhrazena