!!! DOPRAVA ZDARMA s PPL na výdejní místa !!! AKCE

DÁRKOVÝ BOX PRO PANÍ UČITELKU

Novinka
Značka: LIPOO
259 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Dárkový box pro paní učitelku 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další kytice? Ani nápad! Potěšte paní učitelku na konci roku originálním dárkem s velmi lákavým obsahem.

Má váš malý školáček přímo milionovou paní učitelku? Poděkujte jí milým překvapením v podobě dárkového kufříku, který jí zůstane na památku (nebo třeba na uložení foto vzpomínek, slohových prací či kosmetiky). A co kufřík obsahuje?

  • PRO PANÍ UČITELKU - čajoví medvídci: Rychlejší než příprava čaje! Medvídci se v horké vodě přemění v čajový nápoj s příchutí limonády.
  • DÁRKOVÁ STÍRACÍ KARTA - Originální příběhová kartička se stíracími políčky a poděkováním pro učitele.
  • KRÁSNÉ LÉTO jahodoví medvídci - Tohle musí být kouzlo! Medvídci se ve vodě přemění v osvěžující a příjemně sladký nápoj.
  • KAFÉČKO: rozpustná kávová zrníčka s obsahem a příchutí instantní kávy. Ideální “lék” pro lepší náladu nebo jako parťák k zákusku či dezertu.
  • DÁRKOVÝ BOX - boxík má praktické ouško, aby se vašemu školáčkovi/vaší školačce dobře nesl.
  • KVĚTINKOVÁ ZAHRÁDKA -  Pohled na čerstvě rozkvetlou zahrádku? Balzám na duši! Květinová zahrádka jsou semínka rychle kvetoucí louky z 26 druhů rostlin a bylin: Hlaváček letní, Kuklík polní, Kopr vonný, Měsíček lékařský, Chrpa modrá, Svlačec trojbarevný, Krásnoočko barevné, Lokanka lepá, Sluncovka kalifornská, Zářivka velkokvětá, Iberka hořká, Majoránka zahradní, Tařicovka přímořská, Štírovník růžkatý, Heřmánek pravý, Fiala dvourohá, Černucha setá, Mák vlčí, Rýt vonný, Silenka nadmutá, Vikev setá, Aksamitník rozkladitý, Jetel luční, Jetel inkarnát, Ostálka sličná

Dárková stírací karta s překvapením

Hledáte dokonalý dárek pro paní učitelku? Neztrácejte čas hledáním. Součástí boxu je i naše úžasná stírací karta. Tento neobvyklý a originální dárek je nejen skvělý způsob, jak poděkovat paní učitelce za celoroční odvedenou práci, ale přináší také spoustu zábavy a humoru.

Karta obsahuje humorný příběh o učiteli, který se postupně odhaluje stíráním stíracích políček. Každým odstraněním stíracího pole se zobrazí další část příběhu a vytvoří se tak vtipný a zábavný obsah. Kartička přináší kreativní a interaktivní zábavu.