PRÁVĚ PROBÍHÁ DOPRAVA OD 1.200Kč ZDARMA

VELIKONOČNÍ BOX UNICORN

BOŽSKÉ JEN U LIPOO
199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024

Velikonoční box pro holky 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikonoční box pro holky obsahuje: 

  • Veselé Velikonoce - čajoví jednorožci s příchutí maliny a vanilky 
  • Velikonoční jednorožec - čajoví jednorožci s příchutí maliny a vanilky 
  • Velikonoční osení - velikonoční travička 

Čajoví jednorožci jsou, stejně jako čajoví medvídci, rozpustní v horké vodě. Stačí jeden až dva kousky, zamíchat lžičkou a pozorovat, jak se jednorožci rozpouštějí v lahodný nápoj s příchutí malin a vanilky

Z jednoho balení připravíte až 10 šálků.

Příchuťmalina s vanilkou 

Postup přípravy je stejný jako u čajových medvídků: Do hrníčku dejte 1–⁠2 čajové jednorožce, zalijte je horkou vodou, zamíchejte lžičkou a pozorujte magickou proměnu jednorožců v lahodný nápoj.

Složení: glukózový sirup, voda, želatina, cukr, bíla hroznová šťáva koncentrát, kyselina citrónová, extrakt z bílého čaje 1%, rostlinné extrakty: bez, aroma, vosk, ovocný koncentrát: koncentrát jablečné šťávy, meruňková šťáva koncentrát, hrušková šťáva koncentrát.

Hmotnost: 2 x 50 g

Velikonoční osení - velké balení 

Svěže zelený mladý ječmen nejen, že je krásnou dekorací na Velikonoce, ale pro malé pěstitele je také zajímavé sledovat, jak rychle roste. Semínka stačí rovnoměrně rozprostřít po substrátu, mírně zasypat a lehce zalít. Nebude trvat dlouho a klíčky začnou dychtivě zvedat peřinku z hlíny!

Velikonoční osení je tradičním velikonočním potěšením, které si můžete sami doma předpěstovat pro zkrášlení jarních svátků.

Zelené osení můžete na nazdobit třeba velikonočními dekoracemi na špejli.

Popis: Naplňte misku, květináček nebo truhlík zeminou, hustě pokryjte osivem a zasypte 0,5 - 1 cm vrstvou další zeminy. Umístěte na světlé místo. Povrch udržujte vlhký. Po vzejití a při nárůstu větším než 10 cm je možné zastřihnout na libovolnou výšku.

Doba růstu 7 - 10 dnů. 

Složení: 100 % Ječmen jarní

Hmotnost: 200g