XXL VÁNOČNÍ BALENÍ - ČAJOVÍ DINOSAUŘI S PŘÍCHUTÍ JAHOD

Akce
Značka: LIPOO
549 Kč –10 %
vanoce dino xxl
549 Kč –10 % 490 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2023

VÁNOČNÍ BALENÍ ČAJOVÝCH DINOSAURŮ 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEZVA TIP PRO MALÉ I VELKÉ MILOVNÍKY DINOSAURŮ. 

Vánoce a dinosauři? No jasně! V tomto období se predátoři mění na hravá a veselá stvoření - stejně jako děti, které jsou před návštěvou Ježíška o poznání hodnější a méně lumpačí. Náhoda? Vůbec ne.

Dinosauří maminky totiž mají tajný recept, který zajistí poklidné Vánoce celé dinosauří rodině. Všechno, co k tomu potřebují, je šálek horkého dinosauřího nápoje. Dobře totiž vědí, že síla horkých nápojů je v nás hluboce zakořeněná. Už jen jeden jediný šálek zklidňuje, vyvolává pocit bezpečí a zpomaluje životní tempo.

To zní dobře, že? Buďte jako dinosauří maminky a vypůjčte si od nich recepturu na kouzelný nápoj, který navodí pohodu před spaním, nebo třeba při čekání na Ježíška.

Aby dinosauří nápoj ještě lépe chutnal, přiberte parádní plecháček s dinosaurem

Příchuť: jahoda

Příprava: 1-2 dinosaury zalijte horkou vodou, zamíchejte a sledujte tu magickou proměnu dinosaurů v lahodný nápoj plný vánoční pohody.

Informace o balení: 1kg (200 kusů dinosaurů)

Složení: cukr, glukozový sirup, voda, želatina, koncentrovaná bílá hroznová šťáva, rostlinný výtažek (dýně, ředkev, rajče, jablko, bezinka) příchutě, extrakt z bílého čaje 1%, přírodní ovocné sladidlo, karnaubský vosk, koncentrovaná jablečná šťáva, koncentrovaná meruňková šťáva, koncentrovaná hrušková šťáva.