BALÍČEK VÁNOČNÍCH SIRUPŮ

Akce Novinka Tip
179 Kč
Skladem

LIMITOVANÁ EDICE VÁNOČNÍCH SIRUPŮ 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček vánočních sirupů

Zařiďte sobě a svým blízkým doslova o kapku sladší Vánoce každý den.

LIPOO sirupy v sobě skrývají bombastické chutě. Zamilují se do nich i dospělí, kteří chtějí nasát vánoční atmosféru plnými doušky. Ve vánočním balíčku se totiž skrývají ty nejvánočnější příchutě, s nimiž se snadno dostanete do sváteční nálady. A díky vánoční etiketě udělají radost pod stromečkem úplně komukoliv.

Naše sirupy jsou prima nejen jako sladidlo do čaje, ale nejlepší jsou také k dochucení zmrzlin, dezertů a palačinek - potvrzují malí, i velcí fanoušci sladkého.

Doporučujeme ředit v poměru 1:12, na 500 ml vody použijte cca 40 ml sirupu.

Balení obsahuje: 3 × 250 ml

 

V balíčku najdete tyto vánoční příchutě:

Rumba Tea: Čaj a rum - oblíbená česká klasika. Sobě ohřejte verzi pro dospělé a dětem, aby neměli pocit, že jsou vyšachované z vánočního mecheche, připravte čaj, který zakápnete LIPOO sirupem. Tak ťuk, na zdraví a do dna!

Hruška s citronem a zázvorem: Kombinace chutí, které by ani Ježíšek neodolal. Sladká příchuť hruštičky navodí svou vůní příjemnou vánoční atmosféru. Příchuť citron a zázvor zvýrazňují chuť. Dokonalost, která nesmí chybět v hrníčku ani na talíři.

Zahradní směs: Vánoce jsou super, ale po teple se občas zasteskne i tomu největšímu milovníkovi sněhu. Stává se to i vám? Pak si ohřejte čajík a kápněte do něj sirup s příchutí zahradního ovoce. Kombinace zralých plodů a sladké chuti vás jistě zahřeje.