ORIGINÁLNÍ DÁREK K VALENTÝNU - ČAJOVÍ MEDVÍDCI

Co darovat k Valentýnovi? Valentýnské čajové medvídky!

Znáte čajové medvídky? Čajoví medvídci mohou mít různé příchutě, jednoduše je dáte do hrnečku, zalijete horkou vodou a máte lahodný nápoj. Je to také originální a levný dárek. Blíží se Valentýn (14.2.), kdy spousta lidí obdarovává své partnery. Čajoví medvídci jsou pro takovou příležitost jako stvoření. Existuje dokonce přímo Valentýnská kolekce čajových medvídků, která obsahuje nejen medvídky, ale také krátké přáníčko.

 

Obal s přáním

Už obal udělá vaší partnerce radost. Kromě toho, že vybíráte příchuť, vybíráte také vzkaz na obalu. Ve Valentýnské kolekci můžete koupit čajové medvídky s přáníčky typu Krásný Valentýn, Pro miláčka z lásky, Miluji Tě apod. Uděláte tak své partnerce (nebo partnerovi) radost už jen tím, že jí dáte dárek z lásky. Až ochutná čajové medvídky, její radost se ještě zvětší. Vyberte vzkaz a příchuť, a máte dárek k Valentýnovi vyřešený.

 

Oblíbené příchutě čajových medvídků

Vybírat můžete čajové medvídky různých příchutí. Mezi oblíbené kombinace patří například Malina s vanilkou, Broskev s citrónem, Pomeranč se skořicí nebo Rebarbora s černým bezem. Na výběr je i spousta dalších příchutí. Z našich zkušeností je jasné, že nešlápnete vedle. Čajoví medvídci jsou lahodní ve všech kombinacích a sladcí jsou tak akorát.

 

Další valentýnské dárky

Ve Valentýnské kolekci najdete kromě čajových medvídků i další dárky – valentýnský dárkový balíček svařáků a čajů, valentýnský balíček ochucených káv, originální dárkové balení medů nebo třeba  Zázračné srdéčko - balzám z bambuckého másla, včelího vosku a kakaového másla. Všechny dárky s kouzelným přáním k Valentýnovi.

 

Užijte si se svým partnerem Valentýna plného lásky v klidu a harmonii!

valentyn_1200x628px_1