Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM

Naše
poslání

Kvalita, zdraví a rovnováha

Protože nám opravdu záleží na tom, abychom dětem nabídli to nejlepší, začali jsme naše výrobky vyvíjet ve spolupráci s vědci a lékaři, kteří nejlépe vědí, co děti potřebují, a také s rodiči, kteří zase vědí, co mají jejich ratolesti nejraději. V našem sortimentu naleznete např. řady bylinných a ovocných čajových směsí, které jsou ve spolupráci s pediatry a odborníky na výživu připravovány speciálně pro maminky a jejich děti. Zohledňují výživové potřeby těhotných, kojících maminek a dětí od nejútlejšího věku. Naše čaje jsou díky tomu schválené Českou pediatrickou společností a Státním zdravotním ústavem.

www.lipoo.cz

Splňujme přísná kritéria

Všechny přísady, které v LIPOO do přípravků používáme, navíc sami prověřujeme – provádíme kontrolu kvality a ve spolupráci s odborníky ze SZÚ testujeme, jestli neobsahují škodlivé látky. Nepolevujeme v hledání nových a lepších přísad, které mohou zlepšit složení a bezpečnost produktů. I díky spolupráci s odborníky můžeme zaručit, že naše výrobky splňují všechna kritéria a normy Evropské unie. Jsme rádi, že čím dál více rodičů chce pro své děti to nejlepší a proto si vybírají přírodní produkty. Díky tomu můžeme vyvíjet stále nové a nové přípravky pro děti.

www.lipoo.cz

Co děláme

Našim posláním je dělat dětský svět zdravý, bezpečný a voňavý. Proto také pečlivě vybíráme své dodavatele. Používání kvalitních a nezávadných surovin je jedním z principů této myšlenky. Nechceme přírodě ani člověku ubližovat tím, že budeme používat byliny a ovoce plné škodlivin. Máme zavedený systém kritických bodů HACCP, jenž dbá na zajištění zdravotní nezávadnosti a jakosti vyráběných produktů. Mimo to máme vypracovaný sanitační plán a program, který dohlíží na dodržování přísných hygienických norem pro celý výrobní a skladovací proces.

www.lipoo.cz

Náš tým

Náš tým tvoří pediatři, výzkumníci, odborníci na testování a samozřejmě i maminky a tatínkové. Všichni děláme naši práci s vášní zlepšit dětský svět, která nás pohání k lepším výsledkům.
Toto jsou lidé, kteří nám pomáhají dělat naše produkty bezpečnější, zdravější, čistější, efektivnější, moudřejší a ukazují nám směr, který zlepší svět dětí a jejich rodičů.

www.lipoo.cz

Proč Lipoo?

Originální receptůra
Originální receptůra
Hand made
Hand made
Přírodní produkty pro děti
Přírodní produkty pro děti
Vše vyrobeno v České republice
Vše vyrobeno v České republice
Certifikované produkty
Certifikované produkty
Podpora prodeje
Podpora prodeje

Blog

Víte, co je Medvídkový čaj?

Víte, co je Medvídkový čaj?

25.01.2019

Originální čajové medvídci

Zbrusu nové LIPOO stojany do obchodů

Zbrusu nové LIPOO stojany do obchodů

17.01.2019

LIPOO Hrníček - originálně navržený display je tady !

Bylinné čaje pro děti: Kdy a které pomáhají?

Bylinné čaje pro děti: Kdy a které pomáhají?

09.01.2019

Bylinky jsou jedním z největších darů přírody. Jemně a přitom účinně zažehnají spoustu nesnází. A to i u dětí. Poradíme vám, kdy a jaké čaje jim pomohou.

Více z našeho blogu