Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM

Naše
poslání

Kvalita, zdraví a rovnováha

Protože nám opravdu záleží na tom, abychom dětem nabídli to nejlepší, začali jsme naše výrobky vyvíjet ve spolupráci s vědci a lékaři, kteří nejlépe vědí, co děti potřebují, a také s rodiči, kteří zase vědí, co mají jejich ratolesti nejraději. V našem sortimentu naleznete např. řady bylinných a ovocných čajových směsí, které jsou ve spolupráci s pediatry a odborníky na výživu připravovány speciálně pro maminky a jejich děti. Zohledňují výživové potřeby těhotných, kojících maminek a dětí od nejútlejšího věku. Naše čaje jsou díky tomu schválené Českou pediatrickou společností a Státním zdravotním ústavem.

www.lipoo.cz

Splňujme přísná kritéria

Všechny přísady, které v LIPOO do přípravků používáme, navíc sami prověřujeme – provádíme kontrolu kvality a ve spolupráci s odborníky ze SZÚ testujeme, jestli neobsahují škodlivé látky. Nepolevujeme v hledání nových a lepších přísad, které mohou zlepšit složení a bezpečnost produktů. I díky spolupráci s odborníky můžeme zaručit, že naše výrobky splňují všechna kritéria a normy Evropské unie. Jsme rádi, že čím dál více rodičů chce pro své děti to nejlepší a proto si vybírají přírodní produkty. Díky tomu můžeme vyvíjet stále nové a nové přípravky pro děti.

www.lipoo.cz

Co děláme

Našim posláním je dělat dětský svět zdravý, bezpečný a voňavý. Proto také pečlivě vybíráme své dodavatele. Používání kvalitních a nezávadných surovin je jedním z principů této myšlenky. Nechceme přírodě ani člověku ubližovat tím, že budeme používat byliny a ovoce plné škodlivin. Máme zavedený systém kritických bodů HACCP, jenž dbá na zajištění zdravotní nezávadnosti a jakosti vyráběných produktů. Mimo to máme vypracovaný sanitační plán a program, který dohlíží na dodržování přísných hygienických norem pro celý výrobní a skladovací proces.

www.lipoo.cz

Náš tým

Náš tým tvoří pediatři, výzkumníci, odborníci na testování a samozřejmě i maminky a tatínkové. Všichni děláme naši práci s vášní zlepšit dětský svět, která nás pohání k lepším výsledkům.
Toto jsou lidé, kteří nám pomáhají dělat naše produkty bezpečnější, zdravější, čistější, efektivnější, moudřejší a ukazují nám směr, který zlepší svět dětí a jejich rodičů.

www.lipoo.cz

Proč Lipoo?

Originální receptůra
Originální receptůra
Hand made
Hand made
Přírodní produkty pro děti
Přírodní produkty pro děti
Vše vyrobeno v České republice
Vše vyrobeno v České republice
Certifikované produkty
Certifikované produkty
Podpora prodeje
Podpora prodeje

Blog

Hurááá PRÁZDNINY

Hurááá PRÁZDNINY

01.07.2019

Přejeme všem dětem a rodičům prázdniny plné krásných zážitků, dobrodružství a sluníčka :-)

Víte, co je Medvídkový čaj?

Víte, co je Medvídkový čaj?

25.06.2019

Originální čajové medvídci

Zbrusu nové LIPOO stojany do obchodů

Zbrusu nové LIPOO stojany do obchodů

17.05.2019

LIPOO Hrníček - originálně navržený display je tady !

Více z našeho blogu